Merivälja kodukohvikud 28. august 2022

Merivälja kodukohvikud toimuvad seitsmendat aastat, nende hulgas on neli kodukohvikut, kes avavad augustikuu viimasel pühapäeval oma aiaväravad samuti seitsmendat korda – kõigile hästi tuntud Armilda, mis pakub võrratuid pitsasid, Erja´s Bakery paneb jõud kokku oma naabritega näidates eripalgeliselt nende kõikide toimetamist ja mis ühtlasi ongi Merivälja kodukohvikute üks sügavamatest ideedest. Kunstikodus pakub oma hõrke küpsetisi kunstnik Anne Roolaht ja saadaval on ka tema imekaunid autoriehted, neljas veteran on samuti kõigile hästi tuntud Karikakra kodukohvik.

Igal aastal on kolmandik uusi kodukohvikud, nii ka nüüd. Avastamist ootavad uustulnukad Lounge 3, Merkas supp ja smuuti ning Roheline ateljee. Klandorfite pere Merle juhitud Tantsukohvik on sedapuhku peremees Kalle juhitud ja nimigi märksa mehisem – Palgasõduri raamatukohvik, igal pooltunnil algab uus raamatuesitlus.

Kodurestoran Parim Puhkus on eelbroneeringuga ja külaline võib seal kogeda maailma parimat teenindust pererahvalt.

Merivälja kodukohvikud ei piirdu pelgalt toidu ja joogiga, vaid meil on põnevad tegevused lastele, huvitavad töötoad ja raamatute esitlused. Kõik just Merivälja kogukonna liikmeilt endilt. Võõraid ärisid meie aedades ei ole.


Merivälja pargist leiate Pirita LOV-i telgi lähistelt ka meie ainsa külalise väljastpoolt Meriväljat – Euroopa Liidu ökomärgise ratastel näitus-töötoa- muide ESMAKORDSELT TALLINNAS!

Mis teeb Merivälja kodukohvikud omanäoliseks?

Kodukohvikute pidajad saavad kõik koolituse, et võiksite külalisena neid väisates tunda end turvaliselt, samuti püüame hoida meeleolu rõõmsa ja kohvikute kvaliteedi ühtlaselt kõrge. Kodukohviku pidajatele endile, kes sel päeval omavahel kokku ei saa, toimub ka armas tänukohvik eraldi õhtupoolikul.

Kohvikuid on lihtne leida, sest tänavate otstes on suunaviidad ja kohvikud tähistatud kõik Merivälja kodukohvikute tunnussiltidega.


Igaüks saab endale välja printida A4 flaieri juba täna, et teha varakult tutvust toimuvaga, planeerida endale liikumise trajektoor ning mugavalt kulgeda mööda Merivälja tillukest asumit.