Seitsmendad Merivälja kodukohvikute päevad rõõmustasid ja liitsid taas kogukonda!

Saime kuuma päikest ja sahmaka vihma, maitsva kõhutäie ning rõõmsa meele, nii mõnigi kohtus esmakordselt oma üleaedsega või sai ehk teada naabriproua nime, oma tänava väikse plikatirtsu või poisipõnni vanuse.
 
Aitäh, head kodukohvikute pidajad ja abilised, suur tänu Merivälja Seltsi juhatus ja vabatahtlikud ning kõik toredad koostööpartnerid. Olen teile väga tänulik, et aitasite seda päeva naabrite ja külaliste jaoks parimal moel meeldivaks kujundada ja avasite iseendid oma kaunid koduaiad ning kokkasite, teenindasite väsimatult ja viisite läbi ägedaid töötube.
 
Tänan hea koostöö eest MediaGear, MullDrinks, Merivälja Kool, Merivälja keraamikastuudio kass ja rebane, Maarjamäe Selts, Mähe Selts, Mähe kodukohvikutepäev, Printstart,Trükiagentuur Grupp, Arc Disain, Pirita LOV ja Ülemiste keskus.
 
Maani kummardus Külli Kroon, Shvea Järvet, Marleen Lobjakas, Ruth Lobjakas, Evelin Samuel-Randvere, Toomas Uibo, Katrin Krass, Christin Liis Krass, Silver Sternfeldt, Väle Võlma, Lilian Erm, Kai-Ines Nelson, Edward Ekker, Erik Vest, Jüri Kutsar, Karl Männasoo Martin Levo, Marko Levo, Anne Vahermaa, Andres Ojasu, Ivo Lille, Indrek Palu, Eleri Kautlenbach ja Moonika Aasna.
 
Suur tänu kogu minu perekonnale, et talusite taaskord enamusi suveõhtuid ja nädalavahetusi ilma minuta, sest olin jälle ninapidi “kodukohvikute seltsis”.
 
Lembe Levo
Merivälja kodukohvikute idee algataja, eestvedaja ja peakorraldaja
Merivälja Selts