Merivälja 100 LASTE JA NOORTE tenniseturniir
23. märtsil kell 16.30-20.00

Armsad tennisesõbrad lapsed ja noored!

Kutsume teid kõiki ühele väga erilisele tenniseturniirile, mille korraldavad Lembe Levo eestvedamisel Merivälja Selts koostöös Active Tennisega ja Active tennisetreener Kert Kevin Lissmannga, et tähistada Merivälja asumi 100. sünniaastat. 

Meriväljal mängiti tennist pea 100 aastat tagasi ja seepärast tahame ühena vahvatest sündmustest lahti rullida Merivälja 100 juubeliaasta just tenniseturniiridega. 

Pane tähele, sama päeva hommikul on täiskasvanute turniir! Ole sa endine või praegune meriväljalane, ela Merivälja naabruses või olgu sul sõpru Meriväljal elik lihtsalt ole Merivälja ja/või tennise sõber.

Muu seas tennisetreener Kert Kevin Lissmann on suurema osa oma elust elanud Merivälja lähinaabruses, naaberkülas Haabneemes.

Et asjal faktiline tõepõhi all, siis ka mõni sõna ajaloost: 1929 sai Merivälja pargis valmis tenniseväljak. Seltsi elanike raha ja töö abil. 30-ndate aastate keskel asutati Merivälja Aedlinna Spordiselts, mis tegutses kuni sõja alguseni. Friedrich Ellmannile anti luba kioski ehitamiseks tenniseväljaku juurde pargi nurgale ja tasuks selle eest hooldas Hr Ellmann väljakut. Peeti iga-aastaseid meistrivõistluseid. Kohtunik istus kõrge puki otsas. Üheks kohtunikuks oli ka Agu Lüüdik. Kui ajalugu huvi pakkus, vaata lähemalt merivaljaselts.ee

Merivälja asumi sünnipäev on 21. mail 2024, laupäeval, 25. mail 2024 toimub Merivälja pargis sünnipäevakontsert, kus astuvad üles endised ja praegused väärikad artistid. 

Turniirist täpsemalt: 

• Turniir toimub laupäeval, 23. märtsil kell 16.30-20.00 (palun ole kohal 16.00!)
Forus Tennisekeskus Viimsi, Karulaugu 13
• Mängime kolmes vanusegrupis
• Igas mängus uus partner
• Ajatennis – paarismäng
Vanus 7-17
Registreerumine: tennis@activestudio.ee
Registreerimisel palun saata lapse ees-ja perekonnanimi, lapse vanus, mitu aastat on tennist millisel tasemel mänginud, samuti meiliaadress ja kontaktnumber.
Hind 32 eur. Tasumine ülekandega hiljemalt 1. märtsiks 2024 Active Tennise arveldusarvele EE27 2200 2210 5764 3561 MTÜ KerMar Selgitus “Merivälja 100”!
Hinnas sisalduvad: väärikad auhinnad parimale kolmele tüdrukule ja poisile igas vanuseklassis, mõnusad ampsud, loosiauhinnad.

Vaata FB eventi SIIN.

Nüüd kiiresti registreerima, sest kohtader arv on piiratud!!