Üks ja ainus kord - Merivälja 100. juubeliaastat tähistame erilise Matkafy Laternamatkaga
25. august kl 19

Imekaunis aedlinn Merivälja tähistab tänavu oma rajamise 100. juubelit!

Sellel tähtsal puhul viime vaid ühe korra läbi Meriväljale pühendatud erimatka.

Kas teadsite, et Merivälja rajas Saku aedlinna rajamise selts või mis peitub päriselt müstilise Merivälja UFO loo taga? Need on kindlasti põnevaimad küsimused, mida matkal lahkame, ent mitte ainult. Meriväljal saab eristada kolme kihistust: vana Merivälja, NSVL-i aegne ning uue Vabariigi aegne Merivälja. Kõigil neil kolmel on oma silmatorkavad jooned ning erineva taustaga inimesed.
Rändame läbi sajandi ja eri kihistuste ning teeme endale selgeks selle värvika asumi loo tekkest kaasajani! Tähistame üheskoos Merivälja suurt juubelit!

Matk algab valges ning imelisel päikeseloojangul ca kell 20.30 võtame laternad ning matkame edasi hämaras.

Vajalik on eelnev pileti soetamine www.laternamatkad.ee kodulehel.

MIS ON MATKAFY LATERNAMATKAD?
Laternamatkad on põnevad, harivad ja tervislikud! Armastame liikuda ning oleme uudishimulikud! Tutvustame paiku ja nurgataguseid, kuhu enamik inimesi tavaliselt ei satu ning kuulame põnevaid lugusid LIVE giidi esituses! Matka keskel teeme pisikese pausi, kus pakume elava tule valgel sooja Laternamatkade piparmünditeed! 

MATKAST
Millal:
pühapäeval, 25. august kl 19
Matka algus- ja lõpp-punkt: Merivälja kailt ehk Merivälja muulilt.
Matka kestus ja pikkus: ~ 2,5 tundi / 7 km
Matkakorraldaja: Matkafy
Matkajuht: Mihkel Reile
Osaluspilet: 23€ inimene
Kohtumiseni Matkafy Laternamatkadel! 

MERIVÄLJA PRIVAATMATK! 
Laternamatkad pakuvad kõiki oma matkateemasid ka privaatmatkadena! Tegu on suurepärase ettevõtte tiimiürituse, eraisiku sünnipäeva tähistamise või lihtsalt sõpruskonna ajaveetmise vormiga. Privaatmatk on Sinu poolt valitud kuupäeval, kellaajal ja marsruudil toimuv matk, mis viiakse läbi vaid Sinu seltskonnale. Tutvu kõikide meie matkateemadega ning broneeri endale sobiv aeg www.laternamatkad.ee/privaatmatkad