Praktiline info peopäevaks
Merivälja 100 25. mai Merivälja pargis

Juba SEL LAUPÄEVAL!
Pikalt oodatud ja nüüd on see käes, kohe-kohe.
Merivälja 100. aastapäeva kontsertpidu Merivälja pargis.

Selleks, et kõik kulgeks võimalikult sujuvalt, ole hea ja loe juba täna läbi praktiline info. Kui täna pole mahti, siis kindlasti enne peopäeva!

Millal pidu toimub?

Merivälja 100 üritus toimub Merivälja pargis 25. mail kl. 14-23, restorani ja kohvikute ala on avatud alates 13.00.

Kellele on üritus mõeldud? 

Merivälja 100 üritus on mõeldud kõigile Merivälja elanikele ja sõpradele, alates kõige pisematest kuni kõige väärikamateni. Lastele on oma peoala, kus saab teha käsitööd ja lustida mereröövliga ning nautida “Piip ja Tuut kontserdil” etendust.

Kust näen täpset peokava? 

Peokava on seltsi veebilehel SIIN,  pargis infotahvlil ja Facebooki ürituse lehe kirjelduses.

Miks oli mu postkastis ristsõna?

Lahenda palun Merivälja teemaline ristsõna, kirjuta lehele oma nimi ja too see 25. mail peoalale loosikasti. Kõigi ristsõna lahendanute vahel toimub peoõhtul meeleolukas loosimine. Ristsõna saad lahendada ka kohapeal.

Lapsed saavad lahendada Merivälja nuputust. Laste nuputused, mis on lahendatud kohapeal või varem võib samuti loosikasti tuua, meeles tuleb pidada vaid, et nimi saaks peale kirjutatud.

Võta ühes pastapliiats või laenuta see seltsi telgist.

Kõik loosikastid asuvad samuti seltsi telgis.

Seltsi telgist saad võtta laululehti ja mälumängu lehti, kuid neid jagavad peo alal ka vabatahtlikud Pirita Valguse Tee Vabakogudusest.

Samast telgist leiad Merivälja meened, mida soetades saad toetada seltsi tegevust.

Kas kohaliku elanikuna saan kaasa aidata?

Palun pargi peo hommikul oma pere autod oma hoovi, et pakkuda rohkem tänavate äärtes ruumi parkimiseks külalistele ning vältida ummikuid. Jäta palun peoala vahetus läheduses olevad kohad parkimiseks orkestrile ja esinejatele, keda on kokku üle 100 inimese! Pargi ümbruses on liiklus piiratud! Palume jälgida vabatahtlike juhiseid. Täname mõistva suhtumise eest kõiki Merivälja elanikke!

Kui oled kohalik elanik, tule peole jalgrattaga või jalgsi, pargis on olemas valveta jalgrattaparkla, palun lukusta turvalisuse huvides oma jalgratas.

Ole palun mõistev nii parkimise küsimuses kui ka peoalalt kostva muusika suhtes, sest tegu on ju erakordse sündmusega eelkõige meie endi jaoks!

Kui sa sööd ja jood, palume, et viiksid ka oma nõud prügikasti ise, siis on järgmisel peokülalisel hea oma einet nautima tulla.

Abista peoala kokkupanekul pühapäeval, 26. mail alates kell 10. Kui sul on aega, tule parki ja küsi Küllilt või Lembelt, millega saad abiks olla. 

Palun ole mõistev ka peo ettevalmistustest tingitud mõningaste ebamugavuste pärast pargis 23. ja 24. mail, võimalusel jaluta oma neljajalgset sõpra või spordi väljaspool pargi ala.

Mida võtta kaasa?

Kuna päev on pikk ja kevadised ilmad võivad olla kohati ettearvamatud, pista kotti kilekeep ja pleed! Kui peaks tulema vihma, on võimalik minna varjule telgi alla! Jalga pane mugavad jalanõud, sest üritus toimub murul.

Kui soovid olla loodusesõbralik, võib kaasas olla kohvitops ja/või veepudel.

Kohapeal on võimalik osta nii sooje kui külmi sööke ja jooke.

Tasuda toidu eest saab nii sularahas kui kaardiga. Kohalike peomeenete või kunsti soetamiseks peab kaasas olema sularaha, tasuda saab ka seltsi kontole.

Kõik küsimused püüame lahendada sõbralikult! Kui juhtub, et midagi sinule ei meeldi, siis lepime kokku, et räägime sellest hiljem. Olgu peol kõigil hea tuju! Ja loodame, et kõik sujub, kuid tegijail võib vahel juhtuda. Kogu tiim on tööd teinud vabatahtlikena juba terve aasta ja palun austame seepärast nende imelist panust ja väärtustame tehtut ja tegijaid.

Korraldustoimkonna nimel ja tänulikult kogu mõistva kogukonna ees!

Ikoonid:

Inimese ikoonid – näitavad ala, kus saab liikuda vaid jalgsi või jalgratast lükata käekõrval.
Kollased toiduga seonduvad märgid tähistavad restorane ja kohvikuid.
M- Merivälja Seltsi telk (meened, ristsõnad, mälumängu lehed, laululehed)
Noot – lava
Kraan – kätepesujaamad
WC – sh inva wc
Käärid-kiik – laste mängu- ja käsitööala

Tähelepanu! Joonis ei ole täpses mõõtkavas, on koostatud vabatahtliku poolt eesmärgiga näidata, kus üldises plaanis pidu pargis toimub. Kohapeal on kõik tegelikult mõnusalt käe-jala juures ja kergesti leitav.