Merivälja 100 TÄISKASVANUTE TENNISETURNIIR
23. märtsil 2024 kell 11 - 16

Armsad tennisesõbrad!

Kutsume teid kõiki ühele väga erilisele tenniseturniirile, mille korraldavad Lembe Levo eestvedamisel Merivälja Selts koostöös treenerite Ann ja Säm Ulp’iga (Tennispall), et tähistada Merivälja asumi 100. sünniaastat.
Meriväljal mängiti ka esimest korda tennist samuti pea 100 aastat tagasi!

Seega on saanud meie suureks südamesooviks ja tahteks üheskoos lahti rullida Merivälja 100 juubeliaasta just igati väärika tenniseturniiriga!

Kes on oodatud külaline tenniseturniiril?
Ole sa endine või praegune meriväljalane, elad Merivälja naabruses või olgu Sul sõpru Meriväljal elik ole lihtsalt Merivälja Tennisesõber.

Turniirist täpsemalt:
– Turniir toimub 23. märtsil kell 11.00-16.00 Forus Spordikeskuses Viimsis (palun ole kohal 10.45!)
– Mängime kahes tugevusgrupis
– Formaat: ajatennis, igamehe paar
– Vanus 18+
-kaasas hea tuju, austus paarilise ja vastaste osas

Kuidas registreerida ennast ja tennisesõpra?

Hõiska enda nimi FB eventi Tennisepall lehel SIIN, lisa FB eventi “going” ning palun tasu osalus 65 eurot Tennispall oü a/a kontole nr EE781010220295260221
Selgitus “Merivälja 100”!

Igale tennisesõbrale on tagatud 5x 30min mänguaega, suupisted ja märjukest,,nii magusat, kui haput, kihisevat ja mullita”

Muidugi mis peamine, lisaks suurepärastele mängudele, premeeritud saavad mõlemast tugevusgrupist kolm parimat! Auhinnad on igati väärilised ning samuti on alati meiega ka fantastilised loosiauhinnad!

Et asjal faktiline tõepõhi all, siis ka mõni sõna ajaloost:
1929 sai Merivälja pargis valmis tenniseväljak. Seltsi elanike raha ja töö abil. 30-ndate aastate keskel asutati Merivälja Aedlinna Spordiselts, mis tegutses kuni sõja alguseni.
Friedrich Ellmannile anti luba kioski ehitamiseks tenniseväljaku juurde pargi nurgale ja tasuks selle eest hooldas Hr Ellmann väljakut.
Peeti iga-aastaseid meistrivõistluseid. Kohtunik istus kõrge puki otsas. Üheks kohtunikuks oli ka Agu Lüüdik. Kui ajalugu huvi pakkus, vaata lähemalt www.merivaljaselts.ee.

Siinkohal märkimist väärib asjaolude kokkulangevus, et just meile kõigile tuntud tennisetreener Säm Ulp on samuti pärit Meriväljalt.
Merivälja 100 Tenniseturniir valmib eriti hoole ja armastusega!

Nüüd kiired näpud ja registreeritud saavad esimesed 48 mängijat!