13. Merivälja Lasteaed

Haaviku tee 10
Avatud 11-15
Merivälja Lasteaia kokad pakuvad hoovis Mürakaru suppi ja palju muud head-paremat otse lasteaia köögist.
 
Muide, Merivälja Lasteaed on oma kogukonnas tegutsenud juba 50 aastat, pakkudes rõõmu tuhandetele mudilastele ja nende vanematele!
Lasteaeda tutvustavad ringkäigud kl 12, 13, 14.
Tegevused laulu- ja mängukeskuses kl 11.30, 12.30, 13.30 & 14.30.
Lasteaia unistuseks on oma laululava. Selle unistuse täitumist on võimalik toetada einestades kohapeal avatud kohvikus, lastes teha näomaalingu, osaledes õnneloosis või lasta endale mälestuseks teha meie logo ja kriipsukate taustal vahva foto. Annetusi kogume sularahas.
Ootame kõiki endisi töötajaid, lapsevanemaid, lasteaia vilistlasi, praegusi ja tulevasi kasvandikke peredega kui ka huvilisi lähemalt ning kaugemalt!
Häid koosloomise elamusi nii väikestele kui suurtele!
Kohtumiseni augustikuu viimasel pühapäeval kell 11-15.
Merivälja lasteaias on tänavu ka raamatukoguratas!

Merivälja kodukohvikute päevale tasub tänavu kaasa võtta ka Tallinna
Keskraamatukogu lugejakaart, sest Pirita raamatukogu osaleb Merivälja kodukohvikute päeval raamatukogurattaga.

Raamatukoguratas laenab raamatuid ja sõidab Merivälja kodukohvikute päeval, 27. augustil ringi Merivälja Lasteaia hoovis.

Raamatukoguratas toob põnevat lugemist kõigile raamatusõpradele. Imehästi sobivad augustikuus lugemislauale ühistele toredatele tegevustele kutsuvad raamatud, nt “Tähed: öötaeva teejuht kogu perele” ja “Lapse esimene herbaarium” ning avastamist väärib ka suve lõpus üks vahva käsiraamat lapsevanematele: “Appi, lapselapsed tulevad!”.

Loe Tallinna Keskraamatukogu raamatukogurattast pikemalt siit: http://keskraamatukogu.ee/raamatukogu/raamatukoguratas/

NB! Magusaid raamatuampse jagab raamatukoguratas ka kõige väiksemate raamatuhuvilistele ja nende vanematele, sest raamatukoguratta kastis on kindlati ka kinkeraamatuid “Pisike puu”. See raamat on Eesti riigi kingitus kõigile Eestis 2015.-2018. aastal sündinud ja sündivatele lastele. Kinkeraamatut saate alati küsida ka Pirita raamatukogust.

Kohtumiseni Merivälja kodukohvikute päeval!