Armilda

Hõbekuuse tee 26

Avatud 12-18   +   After Party

 

Oled juba ammu soovinud Itaaliasse minna, et saada osa ehtsatest Itaalia maitseelamustest? Pole leidnud sobivat hetke või pilet on liiga kallis? Meil on Sulle lahendus.

Itaaliapärane Armilda kohvik avab uksed juba kolmandat aastat ja ootab kõiki osa saama suve ühest vahvaimast üritusest. Meie menüüst leiab kvaliteetsest toorainest valmistatud ehtsaid Itaalia pitsasid (ka vegan), antipasti valikuid, suviseid soolaseid hõrgutisi, suussulavaid torte ja kooke. Joogivalikus on mahedad kokteilid, mida valmistab barista otse teie silme all; limonaadi ja muud head paremat.

Nii nagu Itaalia peredes on au sees muusika ja sellega tegelemine, nii ka meil. Kell 15 ja 17 toimuvad kontserdid ja ühislaulmine: esinevad Viimsi kooli vilistlaste bänd ja duo Rainkissed Rose (Triin Olev ja Kalle Raudmets).

Kodukohvikutepäeva ja kauni suve tähistamiseks korraldab Armilda kohvik järelpeo/disko, kus saab tantsida kasvõi hommikuni. Mamma mia!

Samas aias on avatud ka pere pesamuna Mammu seikluspark ja lastekohvik – seega tegevust jagub nii suurtele kui väikestele!

Ootame kõiki! Arrivederci!